Hotel Dias
| 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Hotel Dias Porto Franco διαθέτει επίσης χώρος στάθμευσης.
Igreja Batista απέχει επίσης 850 μέτρα από αυτό το ξενοδοχείο.
Το ξενοδοχείο καλωσορίζει τους πελάτες σε 10 δωμάτια με τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια, και ρυθμιζόμενος κλιματισμός.
Οι πελάτες μπορούν να φάνε στο Restaurante & Cia, που βρίσκεται 5 λεπτά με τα πόδια από το κατάλυμα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Igreja Batista500 μ.
- Santa Beach2,6 χλμ.
- Mercado Publico de Porto Franco400 μ.
- Igreja Matriz550 μ.
- I Igreja Presbiteriana de Porto Franco550 μ.
- Igreja Universal do Reino de Deus300 μ.
- Assembleia de Deus Templo Central300 μ.
- Universidade Federal de Tocantis4 χλμ.
- Unidade Integrada Bento Neves1,1 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Αεροδρόμιο Imperatriz-Prefeito Renato Moreira101 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία δωματίου
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόση ώρα θα χρειαστεί για να φτάσει κανείς στο κέντρο της πόλης από τo Hotel Dias;
Θα χρειαστούν 5 λεπτά με τα πόδια από τo Hotel Dias μέχρι το κέντρο της πόλης. - 🚗
Πού μπορούμε να παρκάρουμε σε τo Hotel Dias;
Μπορείτε να παρκάρετε το όχημά σας στο χώρος στάθμευσης του τo Hotel Dias. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε το κατοικίδιό μας σε τo Hotel Dias;
Ναι, σε τo Hotel Dias επιτρέπονται κατοικίδια.